Tworzywa sztuczne


( ! ) Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/bibusstr/domains/silowniki-pneumatyczne.pl/private_html/wp-content/themes/silownikipneumatyczne/single-branze.php on line 24
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0001237848{main}( ).../index.php:0
20.0002241264require( '/home/bibusstr/domains/silowniki-pneumatyczne.pl/private_html/wp-blog-header.php' ).../index.php:17
30.790389923544require_once( '/home/bibusstr/domains/silowniki-pneumatyczne.pl/private_html/wp-includes/template-loader.php' ).../wp-blog-header.php:19
40.812590154904include( '/home/bibusstr/domains/silowniki-pneumatyczne.pl/private_html/wp-content/themes/silownikipneumatyczne/single-branze.php' ).../template-loader.php:74
Powrót do poprzedniej strony
  • Maszyny do tworzyw sztucznych w ramach zastosowań produktów Camozzi
Maszyny do tworzyw sztucznych w ramach zastosowań produktów Camozzi

Tworzywa sztuczne i guma

Tworzymy świat pełen pomysłów.

 

Rynek

Elementy maszyn pracujących przemyśle tworzyw sztucznych narażone są na różnorakie obciążenia mechaniczne, a metody obróbki materiału takie jak frezowanie o wysokiej dokładności, zaawansowana obróbka powierzchni i obróbka cieplna zostały stworzone, by maksymalnie wykorzystać własności danego produktu.

Pomimo wysoce zautomatyzowanych procesów, obecność człowieka jest nadal potrzebna w krytycznych punktach procesu technologicznego, a warunki, w jakich odbywa się produkcja mają dla klienta coraz większe znaczenie.

Producenci urządzeń do wyrobu przedmiotów z plastiku i gumy dbają o to, aby ich urządzenia przyczyniały się do bezpieczeństwa pracy zachowując wysoką wydajność.

Czynniki rozwoju

Energia: w odpowiedzi na rosnące ceny energii, przemysł opracowuje urządzenia, które zużywają nawet o 50% mniej energii dzięki zastosowaniu nowych koncepcji technologicznych.

Jakość: Nowe generacje maszyn pozwalają końcowemu odbiorcy wytwarzać części o najwyższej jakości, gdyż tylko rozwiązania o najwyższych parametrach użytkowych gwarantują precyzję i niezawodność.

Niezawodność: Właściwy poziom kontroli uzyskiwany jest dzięki użyciu magistrali Fielbus w urządzeniach, które posiadają interfejs umożliwiający diagnostykę i zdalny monitoring przez Internet.

Koszt: Nowa generacja maszyn to połączenie wysokiej wydajności, niezawodności i niskiego poboru energii, co daje korzystny stosunek ceny do jakości.

Rozwiązania

Skupiamy uwagę na miniaturyzacji i rozwiązaniach mechatronicznych, co pozwala nam zaoferować rozwiązania bazujące na aplikacjach dla przemysłu tworzyw sztucznych i gumy.