O nas - silowniki-pneumatyczne.pl | BIBUS MENOS

O nas

banner - film wizerunkowy BIBUS MENOS

BIBUS MENOS Sp. z o.o. jest polsko-szwajcarską firmą, która rozpoczęła działalność na polskim rynku w 1994 roku jako MENOS Sp. z o.o. Po kilku latach dołączyliśmy do Holdingu BIBUS, który działa w ponad 20 krajach Europy i Azji, dając nam możliwość aktywnego korzystania z 70-letniego doświadczenia Grupy oraz jej multikulturowego know-how. W działaniu stawiamy na trwałe relacje z nabywcami oraz partnerami handlowymi.

Działamy w następujących dziedzinach: pneumatyka, mechatronika, automatyka przemysłowa, hydraulika siłowa, druk 3D, pompy i zbiorniki, technika szynowa. Oferujemy w stałej sprzedaży produkty ponad 50 uznanych światowych producentów. Klientom staramy się zapewnić kompleksową obsługę w przypadku każdego indywidualnego zlecenia. Jesteśmy w stanie zaprojektować, wyprodukować, wdrożyć oraz objąć obsługą serwisową i gwarancyjną rozwiązania sygnowane naszą marką.

Dostarczamy na polski rynek nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne przeznaczone do automatyzacji przemysłu, napędów torowych w komunikacji tramwajowej,  zajmujemy się szybkim prototypowaniem. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem ponad 50 znanych producentów zajmujemy się doradztwem technicznym, sprzedażą, produkcją (siłownik pneumatyczny na licencji firmy Camozzi, napełnianie sprężyn gazowych, montaż zasilaczy hydraulicznych i wysp zaworowych), projektowaniem i realizacją konstrukcji, urządzeń oraz układów pneumatycznych, hydraulicznych i mechatronicznych.

W ramach oferty produktów Camozzi na tej stronie internetowej prezentujemy siłowniki liniowe, siłowniki obrotowe, siłowniki mieszkowe, chwytaki, hamulce hydrauliczne, hamulce pneumatyczne, prowadnice liniowe, a także czujniki kontaktronowe do siłowników oraz szeroki wybór akcesoriów do siłowników pneumatycznych.

Więcej informacji na temat firmy BIBUS MENOS znajdą Państwo na naszej stronie: www.bibusmenos.pl

Sprawdź bogatą ofertę BIBUS MENOS z innych branż na stronie INNE USŁUGI.

24 lata

doświadczenia na polskim rynku

71 lat

doświadczenia w holdingu

117 pracowników

świetnie wykwalifikowanych

50000 artykułów

w ofercie

25000 faktur

wystawianych każdego roku

3800 klientów

aktywnych i zadowolonych

2000

hal produkcyjnych

20000 m3

przestrzeni magazynowej

9001

norma ISO – jakość ponad wszystko!

certyfikat jakości DNV