Maszyny pakujące


( ! ) Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/bibusstr/domains/silowniki-pneumatyczne.pl/private_html/wp-content/themes/silownikipneumatyczne/single-branze.php on line 24
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0002235464{main}( ).../index.php:0
20.0003236272require( '/home/bibusstr/domains/silowniki-pneumatyczne.pl/private_html/wp-blog-header.php' ).../index.php:17
30.776782050448require_once( '/home/bibusstr/domains/silowniki-pneumatyczne.pl/private_html/wp-includes/template-loader.php' ).../wp-blog-header.php:19
40.799182279136include( '/home/bibusstr/domains/silowniki-pneumatyczne.pl/private_html/wp-content/themes/silownikipneumatyczne/single-branze.php' ).../template-loader.php:74
Powrót do poprzedniej strony
  • maszyny pakujące
maszyny pakujące

Opakowania

Pakujemy cały świat

 

Rynek

Światowy rynek opakowań jest warty około 500 miliardów dolarów i można go podzielić na cztery główne sektory, zależnie od użytych materiałów:
– papier/tektura,
– tworzywa sztuczne,
– szkło,
– metal.

Sektory wykorzystujące papier/tekturę i tworzywa sztuczne mają razem 70% udziału w rynku globalnym i odznaczają się ogromną konkurencyjnością.

Przemysł opakowań zaspokaja potrzeby dużej grupy odbiorców i oferuje wiele zastosowań, jednak największymi odbiorcami materiałów opakowaniowych i technologii są producenci żywności i napojów, stanowiąc do 60 procent wszystkich rozwiązań związanych z opakowaniami i maszynami pakującymi.

Te sektory wykazują sporą stabilność i stałą tendencję wzrostową, co czyni je niezwykle atrakcyjnym rynkiem dla przemysłu opakowań.

Czynniki rozwoju

Automatyzacja jest podstawą przewagi konkurencyjnej w branży opakowań, a wysoce zautomatyzowana linia pakująca daje silną pozycję na rynku przez podniesienie wydajności i optymalizację kosztów produkcji.
Z drugiej strony, przyrost wydajności należy zawsze rozważać w kontekście możliwych przestojów spowodowanych awarią urządzeń.
Z tego względu urządzenia automatyki przemysłowej muszą odznaczać się innowacyjnością, a jednocześnie być łatwe w utrzymaniu i proste w naprawie.

Rozwiązania

Camozzi oferuje szeroki asortyment komponentów (jak choćby siłownik pneumatyczny czy chwytak pneumatyczny) i rozwiązań odpowiednich dla przemysłu opakowań i maszyn pakujących.
Dostępne są również usługi wsparcia, dlatego Camozzi jest w stanie zawsze zaoferować najlepsze rozwiązanie pod względem parametrów, bezpieczeństwa i wydajności.